Prodej novostaveb rodinných domů

 

Naše firma se zabývá výstavbou zděných rodinných domů na našich pozemcích a ve své režii a umožňujeme tím našim klientům si bezstarostně pořídit kvalitní rodinný dům.

Naše domy prodáváme již hotové, včetně:

  • omítek,
  • obkladů,
  • dlažeb,
  • zařizovacích předmětů,
  • podlahových krytin a podobně.

Součástí domu není kuchyňská linka. Domníváme se, že každá žena má svou představu o tom, jak by její kuchyň měla vypadat a proto výběr a nákup kuchyňské linky necháváme na klientech. Cena kuchyní není součástí kupní ceny domu, platí si ji klienti sami.

rodinny-dum

 

Vzhledem k tomu, že klienti kupují hotový dům, produkt, nemají problémy s vyřízením hypotečního úvěru a mohou bydlet prakticky ihned.

Materiály na naše domy používáme zcela výhradně od předních českých výrobců a velmi dbáme na kvalitu provedených prací.


V současné době jsme dostavěli, zkolaudovali a prodali :

Dvojdomek v obci Velký Osek

 

Každá polovina dvojdomku má samostatný příjezd na svůj pozemek, svoji terasu a zahrádku. Pozemek u domku činí 395 m2. Dispozičně se jedná o 4+kk.

V 1 nadzemním podlaží je zádveří, technická místnost, WC, schodiště, kuchyň spojená s obývacím pokojem s francouzskými dveřmi, kterými se vychází na zahrádku.
Ve 2 nadzemním podlaží jsou tři pokoje a koupelna.

Domky jsou postaveny z cihelných bloků Porotherm o tl.44 cm a zatepleny 15 cm fasádního polystyrenu. Z toho vyplývají, velmi nízké náklady na vytápění.

 


Pošlete nám nezávaznou poptávku

novak-stavebni-centrum
 

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line.

602 112 637